درحال بارگذاریشما میتواند با ورود به فروشگاه ترانه و مشاهده ترانه های آماده فروش, ترانه مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. توجه داشته باشید پس از خرید ترانه آنگاه متن کامل کار برای شما قابل مشاهده خواهد بود. همچنین میتوانید در بخش سفارش ترانه, ترانه مورد نظر خود را سفارش دهید و با ترانه سرا دلخواه خود جهت انجام سفارش به صورت مستقیم در ارتباط قرار بگیرید.

برای رعایت حقوق ترانه سرا و جلوگیری از سرقت ادبی شما قادر به مشاهده 3 الی 4 بیت از ترانه خواهید بود لذا پس از خرید ترانه مورد نظر, متن کامل آن را مشاهده خواهید کرد.

بلی – شما پس از خرید ترانه از فروشگاه 24 ساعت فرصت دارید که اگر بخشی از ترانه طبق سلیقه شما نیست در پنل خود با کلیک بر روی "درخواست ویرایش" با ترانه سرا به صورت چت در ارتباط قرار بگیرد و ترانه سرا موظف میباشد ترانه را طبق سلیقه شما ویرایش و بازنویسی کند و در اختیار شما قرار دهد.

شما میتوانید در پنل کاربری خود با ورود به بخش "ایجاد سفارش جدید" اقدام به سفارش ترانه نمایید و ترانه مورد نظر خود را سفارش دهید. سفارش شما در معرض دید صدها ترانه سرا قرار میگیرد و هرکدام قیمت پیشنهادی و مدت زمان انجام کار را اعلام میکنند. شما پس از تایید ترانه سرا مورد نظر و پرداخت مبلغ ترانه میتوانید به صورت مستقیم با استفاده از چت داخل پنل کاربری با ترانه سرا در ارتباط قرار گرفته تا وی ترانه مورد نظر شما را آماده سازد. توجه داشته باشید در هنگام چت با ترانه سرا از ارسال و دریافت هرگونه اطلاعات ارتباطی اعم از شماره تماس, آدرس, ایمیل, نشانی شبکه های اجتماعی به شدت خودداری نمایید در صورت تخطی, سفارش لغو و حساب کاربری شما فورا مسدود خواهد شد.

در پنل کاربری خود با ورود به بخش "ایجاد سفارش جدید" و انتخاب سفارش آلبوم شما میتوانید چند ترانه همزمان سفارش دهید با این تفاوت که نسبت به تعرفه انتخابی قیمت هر ترانه مشخص میباشد و ترانه سراها نمیتواننده پیشنهاد قیمت دیگری ارسال نمایند و فقط مدت زمان انجام سفارش توسط ترانه ساها اعلام میشود.

پس از ایجاد سفارش, ترانه سراها قیمت پیشنهادی و مدت زمان انجام سفارش را اعلام میکنند از طرفی شما میتوانید نمونه کارهای هر ترانه سرا را مشاهده نمایید و با صحبت با ترانه سرا مد نظر, شانس بیشتری در انتخاب ترانه سرا بهتر داشته باشید.

مبلغ ضمانتی میباشد که ترانه سرا باید در هنگام شروع سفارش پرداخت نماید تا در صورت بروز مشکل در سفارش و قطع همکاری ترانه سرا, به عنوان خسارت به شما پرداخت شود. نوجه داشته باشید در صورتی که سفارش به درستی انجام شود مبلغ ضمانت تخصص در پایان سفارش به حساب ترانه سرا باز میگردد.

شما میتواند با استفاده از گزینه "درخواست داوری" تخلف ترانه سرا را با کارشناسان مطرح نموده و در این صورت ضمانت تخصص پرداخت شده توسط ترانه سرا به عنوان خسارت به شما پرداخت خواهد شد هرچند امید میرود هرگونه اختلاف با صحبت طرفین حل و فصل شود و کار به درخواست داوری نرسد.

اگر اختلافی بین خواننده و ترانه سرا پیش بیاید طرفین میتوانند با استفاده از گزینه "درخواست داوری", شکایت خود را نزد کارشناسان داوری خواننده شو مطرح نمایند آنگاه گروه داوری خواننده شو با در نظر گرفتن قوانین و حقایق موجود رای خود را صادر می کند. در صورتی که طرفین رای را نپذیرفتند آنگاه خواننده شو متعهد هیچگونه مسیولیتی نبوده و طرفین میتوانند با مراجعه به مراجع قضایی شکایت خود را از یکدیگر به صورت رسمی ثبت و پیگیری نمایند.

بلی – شما به عنوان خواننده اثر تعهد میدهید که پس از اجرای کار, هرکجا اسم از ترانه سرا برده شود, نام ترانه سرا اثر درج گردد همچنین ذکر نام ترانه سرا بر روی کاور آهنگ الزامی میباشد.

بلی – پس از خرید ترانه مورد نظر از بخش فروشگاه و یا سفارش ترانه, کار خریداری شده شما در وبسایت در بخش "فروخته شده ها" و در پنل شما در بخش "ترانه های خریداری شده من" قابل مشاهده هستند و مقابل ترانه خریداری شده اسم شما به عنوان خواننده اثر درج و ثبت میگردد و آن ترانه دیگر قابل خرید نیست ضمنا هیچکس به جز شما به متن کامل ترانه دسترسی نخواهد داشت.