درحال بارگذاریشما میتوانید با تکمیل اطلاعات شخصی خود در پنل کاربری و قرار دادن ترانه های خود در خواننده شو, کار های خود را در وبسایت بزرگ خواننده شو به ثبت برسانید تا در صورت وجود هرگونه مشکل اعم از سرقت ادبی, از طریق خواننده شو پیگیر قانونی ترانه های خود شوید. توجه داشته باشید جهت بالا بردن سطح امنیت آثار ادبی, ترانه شما در حد 3 الی 4 بیت در فروشگاه برای خوانندگان قابل نمایش خواهد بود و پس از خرید ترانه توسط خواننده آنگاه متن کامل ترانه برای خواننده قابل نمایش میباشد.

در پنل کاربری خود با کلیک بر روی ارسال ترانه و پر کردن فرم مورد نظر اقدام به قرار دادن ترانه خود بر روی وبسایت نمایید توجه داشته باشید ترانه شما توسط کارشناسان مجرب خواننده شو کارشناسی شده و پس از اعمال قیمت و تایید کیفیت کار, ترانه شما بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید با ورود به فروشگاه ترانه و مشاهده دیگر ترانه ها و مقایسه ترانه خود با ترانه های دیگر قیمت مناسب بر روی کار خود قرار دهید البته توجه داشته باشید بدین دلیل که در فروشگاه ترانه, ترانه ها به صورت کامل قرار داده نمیشوند, امکان مقایسه دقیق بین ترانه خود و ترانه های دیگر وجود ندارد. در صورتی که در هنگام قیمت گذاری, گزینه "طبق نظریه کارشناسان" را انتخاب نمایید, ترانه شما بدون قیمت برای بخش کارشناسی ارسال میگردد و کارشناسان نسبت به قوانین قیمت گذاری خواننده شو قیمت مناسب بر روی کار شما قرار خواهند داد.

بلی – در صورت ارسال ترانه با قیمت نا مناسب کار شما رد خواهد شد و دلیل رد شدن در پنل کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود لذا مجدد ملزم به ارسال ترانه با قیمت معقول خواهید بود. بر اساس قوانین قیمت گذاری در خواننده شو, قیمت نهایی توسط کارشناسان لحاظ خواهد شد. ملاک قیمت گذاری رعایت الزامات وزن و قافیه, کیفیت محتوا و تطابق ترانه با شئونات و قوانین جمهوری اسلامی خواهد بود.

بلی – در صورتی که الزامات ترانه از جمله وزن و قافیه رعایت نشده باشد و یا کیفیت محتوا ترانه با شئونات و قوانین جمهوری اسلامی مطابقت نداشته باشد ترانه شما رد خواهد شد و دلیل رد شدن آن در پنل کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.

پس از ارسال ترانه حداکثر طی مدت 48 ساعت ترانه شما بر روی وبسایت برای فروش قرار میگیرد. البته در صورتیکه ترانه شما به هر دلیل رد شود مطمئنا مدت زمان بیشتری به طول می انجامد.

در گام اول در فروشگاه روی ترانه شما تگ فروخته شد قرار میگیرد و در پنل کاربری شما ترانه فروخته شده در بخش "ترانه های فروخته شده من" قرار خواهد گرفت همچنین در صورتی که تلفن همراه خود را در پنل کاربری تایید کرده باشید, پس از فروش ترانه برای شما پیامک ارسال خواهد شد.

تمامی خوانندگان ایرانی و حتی خارج از کشور در سبک ها و سطح های کیفی مختلف میتوانند ترانه های داخل وبسایت را مشاهده و خریداری نمایند.

بدین دلیل که خواننده به هنگام خرید, متن کامل ترانه را مشاهده نمیکند, پس از خرید 24 ساعت فرصت دارد که اگر بخشی از ترانه طبق سلیقه او نیست در پنل خود با کلیک بر روی "درخواست ویرایش" با ترانه سرا به صورت چت در ارتباط قرار بگیرد و ترانه سرا موظف میباشد ترانه را طبق سلیقه خواننده ویرایش و بازنویسی کند و در اختیار خواننده قرار دهد.

پس از خرید ترانه توسط خواننده در صورتی که وی طی 24 ساعت درخواست ویرایش ندهد مبلغ ترانه به موجودی پنل ترانه سرا اضافه میگردد همچنین در صورت درخواست ویرایش توسط خواننده, پس از پایان ویرایش و تحویل ترانه ویرایش شده و تایید خواننده آنگاه مبلغ ترانه به موجودی پنل ترانه سرا اضافه میگردد. توجه داشته باشید شما میتوانید از طریق بخش "درخواست تسویه حساب: اقدام به تسویه حسای موجودی پنل خود نمایید.

به طبع خواننده پس از خرید ترانه نیاز به زمان برای ساخت موزیک, صدابرداری, میکس و مستر, طراحی کاور و گاها ساخت تیزر و نماهنگ دارد لذا زمان مشخصی برای پخش یک آهنگ مشخص نمیشود هرچند ترانه سراها میتوانند با ورود به بخش "پخش سراسری آهنگ و آلبوم" و جستجوی اسم خواننده مورد نظر کار فروخته شده خود را پیگیری نمایند.

بلی – طبق قوانین خواننده شو خواننده موظف است اسم ترانه سرا را بر روی کار و هر کجا که اسم از ترانه سرا است درج نماید. هرچند درج نام ترانه سرا بر روی کاور موزیک کاملا اختیاری میباشد.

شما میتوانید با ورود به بخش "سفارش های جدید" سفارش های داده شده را مشاهده نمایید و پیشنهاد قیمت خود را برای خواننده ارسال نمایید, در صورتی که خواننده با پیشنهاد شما موافقت کند شما میتوانید به صورت مستقیم با استفاده از چت داخل پنل کاربری با خواننده در ارتباط قرار گرفته و ترانه مورد نظر وی را آماده نمایید. توجه داشته باشید در هنگام چت با خواننده از ارسال و دریافت هرگونه اطلاعات ارتباطی اعم از شماره تماس, آدرس, ایمیل, نشانی شبکه های اجتماعی به شدت خودداری نمایید در صورت تخطی حساب کاربری شما فورا مسدود خواهد شد.

مبلغ ضمانتی میباشد که ترانه سرا باید در هنگام شروع سفارش پرداخت نماید تا در صورت بروز مشکل در سفارش و قطع همکاری ترانه سرا, به عنوان خسارت به خواننده پرداخت شود. نوجه داشته باشید در صورتی که سفارش به درستی انجام شود مبلغ ضمانت تخصص در پایان سفارش به حساب ترانه سرا باز میگردد.

در هنگام مشاهده سفارش ها, نوع بعضی از سفارش ها تک ترک و بعضی ها آلبوم میباشد. زمانی که نوع سفارش آلبوم است بدین معناست که خواننده, سفارش چندین ترانه همزمان برای جمع آوری آلبوم داده است و از آنجایی که سفارش آلبوم طبق تعرفه اتخاب میشود لذا قیمت هر ترانه مشخص است و امکان پیشنهاد قیمت دلخواه برای سفارش هایی که نوع آنها آلبوم هست وجود نخواهد داشت.

خواننده میتواند با استفاده از گزینه "درخواست داوری" تخلف شما را به کارشناسان گوشزد نموده و در صورت نیاز اعلام پایان سفارش با شما نماید در این صورت ضمانت تخصص پرداخت شده توسط شما به عنوان خسارت به خواننده پرداخت خواهد شد.

اگر اختلافی بین خواننده و ترانه سرا پیش بیاید طرفین میتوانند با استفاده از گزینه "درخواست داوری", شکایت خود را نزد کارشناسان داوری خواننده شو مطرح نمایند آنگاه گروه داوری خواننده شو با در نظر گرفتن قوانین و حقایق موجود رای خود را صادر می کند. در صورتی که طرفین رای را نپذیرفتند آنگاه خواننده شو متعهد هیچگونه مسیولیتی نبوده و طرفین میتوانند با مراجعه به مراجع قضایی شکایت خود را از یکدیگر به صورت رسمی ثبت و پیگیری نمایند.